چرا مهران سرد ؟!

تکنولوژی

مهران ســرد در تولید محصــولات خود از تکنــــولوژی های غیر مخرب لایه ی ازن بهره میبرد و از سال 1381 با تغییر تکنـولوژی تزریق پلی یورتان علاوه بر افزایش کیفـیت عایق دیواره های کانتینر، مصرف گازهای مخرب را به صفر رسانده است.
ماشـــین آلات واحد تولید پانل های ایزوله شـــــرکت مهران ســـــرد تماما" از کشـور آلــمان خریداری شـــده و در خاور میـانه بی نظیر میباشـــد.

مسئولیت اجتماعی

شرکت مهران سرد همواره با کمک به بنگاه های خیریه و دراختیار قراردادن محصولات خود با تخفیفهای بالا و شرایط ویژه به فعالین امور عام المنفعه ، تلاش نموده وظایف خود را درانجام مسئولیت های اجتماعی به انجام برساند. از جمله فعالیتهای مهران سرد در این زمینه ساخت بیش از 1500 دستگاه کانکس بصورت CKD در مدت یکماه با بسته بندی متفاوت از سایر شرکتها جهت اسکان مردم زلزله زده ی کرمانشاه بوده است.

آزمایشگاه کنترل کیفیت

واحد کنترل کیـــــفیت مهران سرد با بهره گیری از ابزار مناسب کنترلی و دانش فنی کارشناســـــان خود با بررسی حدود پذیرش کیفی و انجام تســـــت های تعریف شده همواره از حفظ کیفیت محصول اطمـــــــینان حاصل مینماید. شایان ذکر است مهران سرد با داشتن آزمایشـــــــگاه تخصصی مواد پلی یورتان ، به نشان استاندارد ملی ایران در زمینه ی تولید انواع ســــــاندویچ پانل پلی یورتان دست یافته است.

تحقیق و توسعه

پــــــروژه های تحقیق و توسعه توسط کمیته ی R&D در شرکت مهران سرد در بخشـــــهای زیر تعریف میــــشوند و پس از محاســــبه و طراحی اکثرا" بطور کامل توسط کارشـــــــناسان فنی شرکت ساخته و مورد اســـتفاده قرار میگیرند: ساخت محصـــولات جدید بر اساس بررســـی نیاز بازارهای داخلی و خارجی - افزایــــــش راندمان واحد های مختــلف تولید کاهــش هزینه های تولید با حفظ کیفیت محصــــــول.

اخبار

دی ۲۰, ۱۳۹۹

تریلی یخچالدار | تریلر یخچالدار

تریلی یخچالی (تریلر یخچالی) چیست؟ تریلی یخچالی یا تریلر یخچالی به نوعی از تریلی ها گفته می شود که ظاهر این نوع کامیون ها بسیار شبیه […]
دی ۹, ۱۳۹۹
اتاق یخچالی و نکات فنی آن

کانتینر یخچالی چه کارایی دارد؟

یکی از انواع کانتینرهایی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد کانتینر یخچال دار است. در بسیاری از مواقع در حمل و نقل و جابه جایی […]