چرا مهران پانل ؟!

مسئولیت اجتماعی CSR

شرکت مهران پانل همواره با کمک به بنگاه های خیریه و دراختیار قراردادن محصولات خود با تخفیفهای بالا و شرایط ویژه به فعالین امور عام المفعه ، تلاش نموده وظایف خود را درانجام مسئولیت های اجتماعی به انجام برساند. از جمله فعالیتهای مهران پانل در این زمینه ساخت بیش از 1500 دستگاه کانکس بصورت CKD در مدت یکماه با بسته بندی متفاوت از سایر شرکتها جهت اسکان مردم زلزله زده ی کرمانشاه بوده است.

تکنولوژی

ماشین آلات شرکت مهران پانل از کشورهای معتبر اروپایی تامین شده است .مهران پانل در تولید محصولات خود از جدیدترین ماشین آلات روز دنیا استفاده نموده است.سیستم تولید این شرکت بصورت کانتینیوس می باشد و تمامی محصولات تولیدی با بالاترین کیفیت تولید میگردد.استفاده از تولید کانتینیوس باعث افزایش حجم تولید روزانه 5000متر مربع در روز شده است.

آزمایشگاه کنترل کیفیت

واحد کنترل کیفیت مهران پانل با بهره گیری از ابزار مناسب کنترلی و دانش فنی کارشناسان خود با بررسی حدود پذیرش کیفی و انجام تست های تعریف شده همواره از حفظ کیفیت محصول اطمینان حاصل مینماید. شایان ذکر است مهران پانل با داشتن آزمایشگاه تخصصی مواد پلی یورتان ، به نشان استاندارد ملی ایران به شماره 14159 در زمینه ی تولید انواع ساندویچ پانل پلی یورتان دست یافته است.

تحقیق و توسعه

پــــــروژه های تحقیق و توسعه توسط کمیته ی R&D در شرکت مهران پانل در بخشـــــهای زیر تعریف میــــشوند و پس از محاســــبه و طراحی اکثرا" بطور کامل توسط کارشـــــــناسان فنی شرکت ساخته و مورد اســـتفاده قرار میگیرند: ساخت محصـــولات جدید بر اساس بررســـی نیاز بازارهای داخلی و خارجی، افزایــــــش راندمان واحد های مختــلف تولید کاهــش هزینه های تولید با حفظ کیفیت محصــــــول.

اخبار

اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۹

راه اندازی آزمایشگاه مجهز تست پانل

شرکت مهران پانل با خریداری دستگاههای آزمایشگاهی جدید و مورد تایید سازمان استاندارد ملی ایران همکنون یکی از مجهزترین آزمایشگاههای کشور جهت تست محصول ساندویچ پانل […]
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۹

فروش پانل جهت تجهیز بیمارستان مراکز نگهداری بیماران کرونایی

شرکت مهران پانل در راستای رسالت اجتماعی خود و در جهت کمک به کنترل بیماری کرونا اقدام به تولید و تحویل ساندویچ پانل های مورد نیاز […]